Oferta

O firmie

O naszej firmie

Firma OKSEL powstała w 1999 roku w Katowicach. Od momentu powstania do dzisiaj zgromadzone doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W kulturze firmy zakorzenione są tradycyjne wartości, które w połączeniu z dynamicznym rozwojem pozwalają obsługiwać klientów w sposób innowacyjny i efektywny. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i bogatej ofercie serwisowej jesteśmy specjalistami w dziedzinie przeprowadzek i transportu.

Filozofia firmy

Uważamy że postęp oznacza przyszłość. Z przyszłością wiążemy nadzieje i plany. Wszystko, co nowe jest pozytywne i zastępuje to, co stare. To przekonanie jest siłą napędową naszego postępu i umożliwia planowanie przyszłości. Aby móc to, co stare pozostawić za sobą i z optymizmem patrzeć w przyszłość potrzebne jest właściwe podejście. Dotyczy to w szczególności przeprowadzki. Potrzebny jest kompetentny, dobrze zorganizowany partner godny zaufania. OKSEL to dobry wybór.

Bezpieczeństwo

Celem nadrzędnym firmy OKSEL jest bezpieczeństwo. Podchodzimy z najwyższą starannością do kwestii bezpieczeństwa pracy, jak również ochrony powierzonego nam mienia. Nasza polisa na 1 000 000 euro czyni z nas zaufanego partnera dla nawet najbardziej wymagających klientów.

Kariera

Podążamy za klientem, jesteśmy dla niego. Od samego początku działalności na rynku przeprowadzkowym staliśmy się liderem branży. Było to możliwe dzięki orientacji na klienta. Nasza firma stawia usługę dla klienta w centralnym punkcie swoich działań. Wiemy czego klient oczekuje, potrzebuje i w jaki sposób go obsłużyć. Jeśli Ty też pragniesz zaangażować się na rzecz naszych klientów to znaczy że do nas pasujesz.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w OKSEL wyślij swoje cv na adres biuro@oksel.eu