Oferta

Przeprowadzki

  • Przeprowadzki za granicę - Zdjęcie realizacji
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zapraszamy do kontaktu +48 504 096 731 zapytanie@oksel.eu

Przeprowadzki zagraniczne międzynarodowe i interkontynentalne

Rosnąca globalizacja i zachodzące w szybkim tempie zmiany gospodarcze zmuszają firmy i pracowników do znacznej mobilności i elastyczności.

Wiele osób decyduje się realizować życiowe plany w innym kraju bądź też wyjechać za granicę na określony czas w celu zdobywania nowych doświadczeń i dodatkowego wykształcenia. Bez względu na to, czy kierują nami względy firmowe, czy prywatne, wyzwanie związane ze zmianą pracy i życia w nowym kraju należy traktować w sposób przewidujący i indywidualny. Kluczem do pełnego zadowolenia klienta z przeprowadzki jest jej umiejętne zaplanowanie i skrupulatna jego realizacja. Nasi eksperci pomogą w zaplanowaniu innych koniecznych kwestii takich jak:

  • Formalności celne
  • Przepisy charakterystyczne dla danego kraju obejmujących mienie przesiedleńcze
  • Warunki wywozowe
  • Ewentualne magazynowanie

Planowanie i koordynacja odbywa się z naszego centrum logistycznego transportu międzynarodowego w Katowicach. Nasza światowa sieć wysokowyspecjalizowanych partnerów przeprowadzkowych gwarantuje bezpieczny i szybki transport do miejsca docelowego.

Powierzając nam swój dobytek masz gwarancję, że znajduje się w najlepszych rękach, bez względu na to, czy to transport lądowy, morski czy lotniczy.

Zapraszamy do korzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w organizacji przeprowadzek. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom sporządzimy niezobowiązującą ofertę uwzględniającą Twoje indywidualne potrzeby.

Firma Oksel realizuje przeprowadzki w kraju , w Europie i na całym świecie.

Jeśli interesuje cię jak pracujemy , chcesz dowiedzieć się więcej zerknij na nasze referencje oraz realizacje.

Jeżeli potrzebujesz porady lub oferty prosimy o kontakt z nami.

Rozszerzenie zagadnień znajdziesz TUTAJ .