Oferta

Przeprowadzki

  • Przeprowadzki firm i biur - Zdjęcie realizacji
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zapraszamy do kontaktu +48 504 096 731 zapytanie@oksel.eu

Przeprowadzki firm i biur

Przeprowadzka firmy wymaga odpowiedniego podejścia, precyzyjnego planu, doskonałej organizacji i kompetencji logistycznych podczas realizacji projektu.

Zadbamy o Twój interes, Twoi pracownicy będą mogli bez przeszkód i w możliwie w najkrótszym czasie, bez zbędnego przestoju, wznowić działalność. Nasze materiały pakowe i środki transportu wewnętrznego, takie jak: wózki do przewozu akt, pojemniki plastikowe plombowane oraz regały jezdne, zabezpieczają potrzeby transportowe. Nasza profesjonalna ekipa do przeprowadzek sprawnie wykonuje demontaż oraz montaż mebli. Realizując wcześniej napisany plan transportujemy mienie do miejsca docelowego w sposób bezpieczny i niezawodny. Oferujemy również:

  • Przechowanie mebli i dokumentów
  • Niszczenie dokumentów

Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej i poproś o przygotowanie niezobowiązującej zgodnej z Twoimi wymaganiami indywidualnej oferty.

Przeprowadzki pracowników

Gdy firma zmienia siedzibę lub przedstawiciel przenosi się za granicę przeprowadzka jest nieunikniona. Rozwój determinuje mobilność pracowników, a to sprawia z kolei, że pracodawcy powinni oferować pomoc w tym zakresie.

Zaplanujemy i wykonamy przeprowadzkę pracownika w taki sposób, że przestój w pracy będzie ograniczony do minimum. Zadania nam powierzone wykonamy efektywnie i skutecznie.

Wyczerpujące informacje uzyskasz kontaktując się z naszym konsultantem

Firma Oksel realizuje przeprowadzki w kraju , w Europie i na całym świecie.

Jeśli interesuje cię jak pracujemy , chcesz dowiedzieć się więcej zerknij na nasze referencje oraz realizacje.

Jeżeli potrzebujesz porady lub oferty prosimy o kontakt z nami.

Rozszerzenie zagadnień znajdziesz TUTAJ .